Yeni Başlayanlar İçin Bus Similator Ultimate

Bilgisayar ve akıllı telefonların gelişmesi ile insanların hayatlarına birçok farklı alanda renk gelmiştir. Gelişen teknoloji sayesinde insanlar artık günlük hayatlarını teknoloji ile çok daha kolay bir hale getirmiş ve çoğu sıkıcı zamanından da yine teknolojinin getirdiği avantajlar ile kurtulmuştur.

Teknolojinin insanlar için getirdiği eğlence hayatının başında bilgisayar oyunları vardır. Dünya üzerinde milyonlarca insan bilgisayar oyunları ile günlük hayatın rehavetinden kaçarak kendilerine eğlenceli zamanlar yaratmaktadır. Hatta bazı oyunlar insanların hayatlarında o kadar büyük bir yere sahiptir ki kişiler oyun oynamayı hobi olarak görmekten çıkmış ve bilgisayar oyunu oynamayı kendilerine meslek edinmiştir.

Bilgisayar ve Mobil Oyunlar Altın Çağını Yaşıyor

Bilgisayar ve akıllı telefonların zaruri bir ihtiyaç olarak olduğu yaşadığımız dönemde, günlük zorunlu ihtiyaçların yanı sıra bu teknolojilerin insanlara sunduğu bazı diğer avantajlar da mevcuttur. Bilgisayar ve mobil oyunlar insanlar için bu avantajların başında gelir.

Günlük yaşamın stresinden kaçmak ve kendine evinde, iş yerinde hatta toplu taşıma araçları gibi yerlerde biraz rahatlama alanı sağlamak isteyen herkes laptop ya da akıllı cep telefonlarına bu oyunlardan indirerek bir hobi edinmiş oluyor. Diğer hobi ve eğlence aktiviteleri gibi büyük masraflar gerektirmemesi de insanlar için bu oyunları çok daha makul bir hale getiriyor.

Bus Similator Hem Telefonda Hem Bilgisayarda

Oyunların altın çağını yaşadığı dönemde on milyondan fazla kişi tarafından indirilen Bus Similator oyunu kullanıcıları tarafından fazlası ile beğenilen bir oyun konumundadır. Bus Similator oyunu tamamen ücretsiz olarak indirilmektedir. Android ya da IOS sistemlerinin ikisinde de sağlıklı bir şekilde çalışması mümkün olan Bus Similator oyununu kullanıcı adı ve hesabın kayıtlı olduğu mail adresi ile bilgisayarlar üzerinden kurup açmak mümkündür.

Bus Similator Oyununun Amacı Nedir

Gerçek hayatta bildiğimiz otobüs firmalarının otobüsleri ve farklı şehirlerde bulunan ofisleri ile bu ofisler arasında seferler düzenlenmesine bağlı olarak düzenlenen bir oyun olarak düşünülebilir. Bus simülatör oyununda amaç farklı şehirlerde bulunan ofisler arasında otobüs seferleri düzenleyerek seviye atlamaktır.

Bu oyunda seviye atlamak için gerçek hayattaki otobüs firmalarında mevcut olan müşteri memnuniyeti yine esastır. Oyun başında Tekirdağ ve Kocaeli şehirlerinde bulunan 2 adet ofis oyunculara verilir. Oyuncular düzenli olarak oyun oynayıp oyundaki müşteri memnuniyetini sağlayarak seviye atayabilir.

Oyun tamamen gerçek otobüs firmalarının şehir içi, şehirler arası ve ülkeler arası düzenledikleri sefer mantığı ile çalışır. Oyun oynarken makul zamanlarda mola vermek ikramlık dağıtmak oyunun temelleri denilebilir. Aynı gerçek hayattaki mantık ile bilet fiyatı belirlenir. Bilet fiyatı maliyeti kurtarıp oyuncuyu Kara geçirecek kadar yüksek olmalıdır. Ancak çok yüksek belirlenen fiyatlar da müşteri memnuniyetini azaltacağından fiyat aralığı dengesini iyi tutmak gerekir.

Bus Similator Ultimate İlerleyen Seviyeler

Oyunun mantığı oyunun isminden de anlaşılacağı üzere otobüs seferi düzenleyen büyük bir firma olabilmektir. Seviye ilerledikçe farklı şehirlerde birçok ofis açılarak birçok otobüs satın alınabilir. Müşteri memnuniyeti arttıkça para kazanmak ve yurtiçinde daha uç noktaları uğraşmak ve daha sonrasında yurt dışına ofis açmak farklı ülkelere seyahat planlaması yapmak mümkündür.

Çok basit bir oyun gibi görünen bu oyun aslında oynayıcısına ticari alanda kişisel gelişim kazandırır. Stresten uzak, rahat ve her yerde kolaylıkla oynanabilen oyun, güncellemeler ile her geçen gün daha da geliştirilmektedir.

Bus Similator Ultimate Her Cihazda Çalışır mı

Bus Similator oyunu bilgisayar ve tüm akıllı telefonlarda çalıştırmak mümkündür. Gerekli güncellemelerin yapılabilmesi için akıllı telefon sürümünün yüksek olması gerekir. Oyun biraz büyük bir depolama alanına sahip olduğundan yükleneceği akıllı telefonun da iyi bir depolama alanına sahip olması oyuncu açısından büyük rahatlık sağlar.