Metin2 Yang Kasma Taktikleri

Metin2 yang kasmak için yıllardır stratejiler geliştiriliyor ve dilden dile dağılıyor. Tabi, yang kasmak için pek çok strateji var fakat bizler, deneyim ile değişmez stratejileri sizlere aktaracağız. İşte, Metin2 yang kasma rehberi;

Metin2 oyunu uzun yıllardan beri Türkiye’de oynanan online strateji oyunlarının başında geliyor. Deyimi caizse oyun sektörü daha dutlukken Metin2 vardı diyebiliriz. Türkiye’de ilk çıktığı andan itibaren milyonlarca genci kendisine bağlayan oyun, son yıllarda her ne kadar oyuncu kaybetse de hala oynanmaya devam ediyor. Bu noktada da senelerdir oyuncuların sorusu değişmiyor. Peki, neydi o soru? Tabiki Metin2 yang kasma taktikleri

Eventlere Katılarak Yang Kasmak

İlk olarak en etkili taktik olan eventlerle para kasma taktiğinden başlayacağız. Burada ilk yapmanız gereken şey oyunun forum sitesinden event takvimine ulaşmak olacaktır. Takvime ulaştıktan sonra yapacağınız şey ise her evente vaktinde katılmanız olacaktır. Çünkü, eventlere vaktinde katılırsanız Metin2 de yang kasma işini daha da fazla yaparsınız. Unutmayın, ne kadar fazla durursanız o kadar fazla gelir elde edersiniz.

Ticaret Yapın

Metin2 en etkili yang kasma yöntemlerinden  birisi de ticaret yapmaktır. İlk olarak slotlardan elde ettiğiniz yangları biriktirin ve daha sonra küçük küçük alım satım işlerine başlayın. Bir yerden sonra göreceksiniz ki paranız çoğalmaya başlacak. Tabi, bunu da ha etkili yapmak için Metin2 ticaret taktikleri araştırması yapabilirsiniz.

Slot Keserek Yang Kazanın

Oyunun genel yapısı slot keserek yang kazanmaya bağlı. Fakat, sadece slot keserek para kasamazsınız. Bunun yanında değerli slotları kesmek zorundasınız. Peki, nedir bu değerli slotlar? Bosslar ve bossların yanındaki yardımcı karakterler. Bosslar ve yan karakterler içerisinde bol miktarda yang ve     değerli item barındırır. Bu yüzden de bu canavarları kesmeniz dahilinde birçok yang ve item elde edebileceksiniz.

Metin2 Yang Satın Alma

Metin2 yang kasma taktikleri genel olarak böyleydi. Tabi, bunun haricinde ek olarak yang satın alma sitelerinden yang satın alabilirsiniz. Fakat, şunu belirtmekte fayda var ki; yang sitelerinden alınan yanglar yüzünden ban yeme ihtimaliniz her zaman vardır. Bu konuda dikkatli olmanızda fayda var.