Popüler FPS türü oyunu olan Call of Duty Black Ops Cold War kısa süreliğine bedava dağıttığı oldu. İşte bedava dağıttığı olarak oynanabilecek olan modlar.

FPS türü denilince ilk akla gelen oyunlardan birisi olan Call of Duty serisinin son oyunu Call of Duty Black Ops Cold War oyunu kısa bir süreliğine bedava dağıttığı oldu. Yapılan açıklama ile beraber Call of Duty : Black Ops Cold War oyununun geliştiricileri oyuna gelen üçüncü sezonu kutlamak adına oyunu 23 Nisan ila 28 Nisan tarihleri arasında bedava dağıttığı yaptıklarını açıkladı.

Bu süre zarfı içerisinde Call of Duty Black Ops Cold War oyununun 16 Multiplayer haritası ile 4 Multiteam haritası, 6 Gunfight haritası ve Zombie Outbreak modu oyuncular tarafından bedava dağıttığı olarak oynanabilecek. Bu kapsamsa Yamantau, yeni Diesel, Sticks, Nuketown 24 / 7 ve Stones haritalarını da bu süre içerisinde bedava dağıttığı ve herkese açık olarak oynayabilecek.

Call-of-duty-black-ops-cold-war-kisa-sureligine-ucretsiz-oldu
PlayStation konsolu sahipleri yukarıdaki modlara ilave olarak iki kişilik zombies bilgi birikimi sunan Onslaught modunu da bu süre zarfında bedava dağıttığı olarak indirip oynayabilecek. Oyunun bedava dağıttığı olarak oynanmasının yanında Call of Duty : Black Ops Cold War ve Warzone oyununa da iki kat XP özelliği eklendi. Bu etkinlik kapsamında 23 Nisan ila 26 Nisan tarihleri arasında kazanılan her XP iki kat olarak oyuncuların seviye ilerlemesine ilave edilecek ve bu sayede oyuncular savaş biletlerini daha kısa bir süre içinde doldurabilecek.

Oyuncular Call of Duty : Black Ops Cold War oyununu bedava dağıttığı deneme sürümü için PlayStation ve Xbox platformlarının dijital mağazasının arama kısmına “Call of Duty : Black Ops Cold War – Free Access” yazarak ulaşabilir.